Контактирајте не

адреса

1505, бр.55, Yidu Културна плоштад, Окружниот Haishu, Ningbo, Кина

XLB Далиан фабрика

Адреса: број 6, Xuefu Стрит, West-Предградие индустриска зона, Wafangdian, Далиан, Кина

XLB Xinchang Фабрика

Адреса: Qingshan индустриска зона, Xinchang земја, провинција Жеџијанг

XLB Хангжу фабрика

Адреса: Индустриска зона, Xiaoshan округ, Хангжу, Кина

XLB Haining Edrive Фабрика

Адреса: Jiashan индустриска зона, Haining, Кина

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Е-пошта

info@xlb.cc

Телефон и факс

Тел: 0086-574-87510261

Факс: 0086-574-87510260

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас