Na kontaktoni

Adresë

1505, No.55, Yidu Square kulturore, Haishu District, Ningbo, China

XLB Dalian Factory

Adresa: Nr 6, Xuefu Street, West-Suburb Zona Industriale, Wafangdian, Dalian, China

XLB XinChang Factory

Adresa: Zona Industriale Qingshan, Xinchang vendi, provinca Zhejiang

XLB Fabrika Hangzhou

Adresa: Zona Industriale, Xiaoshan District, Hangzhou, China

XLB Haining Edrive Factory

Adresa: Jiashan Zona Industriale, Haining, China

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

E-mail

info@xlb.cc

Tel & Fax

Tel: 0086-574-87510261

Fax: 0086-574-87510260

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne